Ja vēlaties uzlabot savu izskatu ar pilnīgi dabīgu vielu palīdzību, kura sniedz redzamu, ilgstoši noturīgu estētisku rezultātu, tad hialuronskābe ir paredzēta tieši Jums.
Ja vēlaties izteiktakas sejas kontūras, pilnīgākas lūpas vai izlīdzināt izveidojušās grumbas un krunciņas, hialuronskābe piepildīs Jūsu vēlmes, sniedzot  dabisku un ilgstošu rezultātu.

Hialuronskābe dod Jums brīvību izvēlē un iespējās. Piemēram, varat izvēlēties un uzlabot tikai lūpu kontūras un pilnību. Vai arī lūpu un krunciņu korekciju vienlaicīgi (piem. dusmu grumbas starp uzacīm vai smaida krunciņas uz vaigiem).

Lietojot hialuronskābi:

  • Rezultāts ir redzams tūlīt
  • Preparātam ir ilgstošs efekts (8-12 mēneši)
  • Nav nepieciešams veikt ādas proves

    Pirms hialuronskābes lietošanasPēc hialuronskābes lietošanas

Veicot grumbu izlīdzināšanu, atsāpināšana nav nepieciešama, bet, ja Jūs vēlaties, to var veikt ar atsāpinošas ziedes palīdzību. Ārstnieciskās procedūras laikā kristāldzidro gēlu ādā injicē ar ļoti tievu adatu un mazās porcijās. Pēs procedūras var būt tādas reakcijas kā pietūkums un apsārtums vai neliels jūtīgums injekcijas vietā, kas izzūd apmēram 2 dienu laikā. Mūsū rīcībā ir tādi preparāti kā: Restylane, Juvederm Ultra, Javederm Hydrate, Radiesse, Filorga.. Papildus informāciju par šiem preparātiem Jūs varat iegūt griežoties pie dermatologa.

Ekspress – diagnostika uz veneriskajām saslimšanām 15-20 min.
Papilomu noņemšana ar lāzeri.
Dzimumdzīmes diagnostika - 38.00€.
Kakla un galvas dupleksa skenēšana - 70€.
Kāju vēnas dupleksa skenēšana - 45€.
Uzmanību! Savlaicīgā ierašanās pie ārsta (1-3 diennaktis) pēc nejaušiem dzimumkontaktiem ļaus veikt profilaksi veneriskajām saslimšanām.
Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādes izsaukkšanai, zvaniet pa tālruni '03' vai '112' vai '113'.
Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni '66016001' un DIENESTA informatīvo tālruni '80001234'.